Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Трансплантація волосся

Облисіння – розповсюджена проблема, з якою стикаються не тільки чоловіки, але й жінки. Причиною для її виникнення можуть послужити різні фактори: генетична схильність, вікові та гормональні зміни, хронічні захворювання, травми тощо.

 

Помітивши інтенсивну втрату волосся, важливо звернутися до фахівця – трихолога, який зможе виявити причину та призначити лікування. У легких формах захворювання досить застосування терапевтичних методик, важкі випадки передбачають радикальних дій, до яких відноситься трансплантація волосся.

 

Трансплантація волосся – це хірургічна корекція та єдина на сьогодні процедура, яка вирізняється високою ефективністю та здатна кардинально змінити ситуацію за короткий термін.

 

Види пересадки волосся:

 

Метод FUE (безшовна трансплантація) – вперше почав проводитися в 90-х роках минулого століття й застосовується до сьогоднішнього дня, тому що має високу ефективність. Це автоматизований спосіб, суть котрого полягає в тому, що донорський матеріал вилучається спеціальним приладом, а потім імплантується за допомогою скальпеля або загнутих голок.

 

 

Метод HFE (безопераційна трансплантація) – більш сучасна методика, яка виникла на початку цього сторіччя. У цьому випадку вилучення донорського матеріалу здійснюється вручну, тобто вимагає безпосередньої участі хірурга. Забір фолікулів виконується спеціальною хірургічною ручкою, а процедура імплантації можлива внаслідок використання голки-імплантера.

 

 

Клаптевий метод (FUT, STRIP-методика) – у цьому випадку передбачається вирізання невеликого шматочка шкіри з необхідною кількістю фолікулів, які потім вилучаються та імплантуються за допомогою пінцета.

 

 

 

Як виконується пересадка волосся?

 

 1. Спочатку пацієнт проходить первинну консультацію у трихолога для отримання необхідної інформації: яка методика трансплантації підходить для вашого конкретного випадку, з якої ділянки здійснюватиметься забір донорського матеріалу, яка кількість фолікулів (графтів) знадобиться тощо.
 2. Наступний етап – підготовчий. Пацієнт має здати аналізи на наявність інфекційних захворювань, а також загальний аналіз крові та сечі. За 7 днів до процедури слід відмовитися від вживання деяких препаратів, зокрема – тих, що впливають на згортання крові. За 2 дні до операції з раціону виключають будь-які алкогольні напої.
 3. Далі настає час підготовки донорської ділянки, яку можуть виголити до потрібної довжини – залежно від обраної методики пересадки волосся. Потім використовують місцеву анестезію та розпочинають вилучення графтів. Для цього дуже важливо вибирати лише якісні фолікули, котрі гарантовано зможуть приживитись та дати максимальний результат. Вилучати графти необхідно в певній послідовності для того, щоб не порушити обсяг і густоту волосся. Важливо, щоб надалі волосяний покрив відростав рівномірно.
 4. Донорське волосся імплантується на певну глибину в мікроскопічні отвори, які були попередньо сформовані за допомогою спеціальних інструментів.

 

Операція може тривали від 1 до 12 годин – залежно від розміру ділянки корекції.

 

Це малоінвазивна процедура, яка має безліч переваг: відсутність болісних відчуттів або втрати працездатності, короткий термін реабілітації, нескладні правила догляду.

 

Величезна перевага цього виду трансплантації полягає в тому, що для пересадки використовується власний матеріал донора. Це фактично прирівнює до нуля можливість відторгнення або виникнення будь-яких ускладнень. Головне – дотримуватися рекомендацій хірурга в період відновлення і вже через 3 місяці після операції будуть помітні перші результати. Повний видимий ефект настає впродовж наступних 6-12 місяців після трансплантації.

 

 

Головні протипоказання:

 

 • наявність цукрового діабету;
 • різні стадії онкологічних захворювань;
 • серцево-судинні патології;
 • порушення згортання крові;
 • хронічні дерматологічні хвороби;
 • гостра стадія інфекційних захворювань;
 • період вагітності та лактації;
 • алергічні реакції на анестезію;
 • психічні відхилення;
 • загальнохірургічні – недостатня кількість волосяного покриву на донорській ділянці.

 

 

пересадка волосся Львів трансплантація волосся на голові

 

Пересадка брів, вусів, бороди та бакенбардів

 

Трансплантація волосся являє собою передову методику, висока ефективність якої доведена на прикладі гострих випадків, де консервативні способи не досягли потрібного результату. З її допомогою вдається усунути проблему облисіння та сильного випадіння волосся, збільшити густоту волосся, замаскувати шрами, рубці, а також скорегувати лінію росту волосся, брів, бороди, бакенбардів і вирішити безліч естетичних проблем.

 

Своєчасне звернення до фахівців має велике значення. Наприклад, занадто рано звертатися з цією проблемою не має сенсу. Якщо вам приблизно 20 років, то в цьому віці осередок алопеції ще не встиг остаточно сформуватися. У занадто похилому віці виникає ризик відхилення донорського матеріалу. Всі ці нюанси потрібно враховувати та пам’ятати, що кожна хвороба протікає індивідуально.

 

Для того щоб дізнатися, чи показана вам трансплантація волосся, скільки коштуватиме операція (багато чого залежить від розміру ураженої ділянки) – звертайтеся за детальною консультацією до нашої клініки.

 

 

Отримати більш детальну консультацію фахівця можна записавшись на прийом або пройшовши онлайн консультацію.

 

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Безшовна пересадка волосся (розраховується індивідуально (в залежності від ступеня облисіння)
25 грн за один графт
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону брів (розраховується індивідуально)
25 грн за один графт
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону бороди (розраховується індивідуально)
25 грн за один графт
Календарь