Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Варикозна хвороба вен ніг, лазерне лікування

Розробка методик лікування варикозного розширення вен проводилась протягом тривалого часу. Досягнення в галузі лазерних технологій відкрили нові перспективи. Тому на сьогодні на перше місце виходять альтернативі малоінвазивні методи, які відрізняються високою ефективністю та зменшують ризики під час хірургічного втручання.

 

Одна з таких методик – ендовазивна лазерна коагуляція варикозних вен. ЕВЛК має багато переваг:

 

 • лікування триває менше однієї години. Всі маніпуляції проводяться амбулаторно, з використанням місцевої анестезії та не потребують госпіталізації пацієнта;
 • процедура малоінвазивна, тому не викликає відчуття болю та пов’язана з мінімальним рівнем травмування;
 • результат процедури – миттєве полегшення симптомів, покращення самопочуття, а також естетичний ефект.

 

 

Як проходить операція?

 

Перед процедурою пацієнт має пройти необхідні обстеження: здати загальні аналізи для оцінки стану здоров’я. Якщо пацієнт вживає медикаментозні препарати, про це потрібно повідомити заздалегідь, можливо, їх застосування доведеться припинити на деякий час. Крім того, останній прийом їжі потрібно зробити не пізніше, ніж за 4 години до процедури.

 

Далі всі маніпуляції зводяться до наступної схеми:

 

 1. Пацієнт лягає на операційний стіл та займає горизонтальне положення. Лікар робить розмітку на шкірі, контролюючи свої дії за допомогою УЗД-апарату.
 2. Пацієнту вводять знеболювальне та знезаражують ділянку шкіри, на якій проводитимуться маніпуляції;
 3. Далі на шкірі робиться мікронадріз або прокол, у який вводиться катетер з лазером. Усі ці дії проводяться під контролем УЗД-апарату. Коли лазер досягне потрібної ділянки, він спаяє стінки непотрібної судини під дією тепла. Доступ крові в цю ділянку припиниться, тому кровообіг спрямує до здорових судин.
 4. Одразу після завершення процедури пацієнт одягає компресійний трикотаж.

 

 

Післяопераційний період

 

Одразу після операції пацієнт може йти додому для відновлення. Але на початку не можна проводити час у сидячому положенні. Бажано, щоб пацієнт прогулявся протягом перших 40-60 хвилин, оптимальний варіант – 2 години.

 

У перші дні реабілітації пацієнт може відчувати неприємні симптоми: біль в нижніх кінцівках, підвищення температури. Для того, щоб полегшити свій стан дозволяється застосування знеболювальних, жарознижувальних або протизапальних препаратів.

 

Загалом виконані маніпуляції не впливають на повсякденну активність пацієнта. Надмірні фізичні навантаження на початку заборонені, але необхідно регулярно рухатися, наприклад, виходити на прогулянки тривалістю 2 години. Також доведеться носити спеціальну еластичну білизну. Перші кілька днів навіть вночі. Потім трикотаж дозволяється носити вдень, роблячи перерви під час сну. Зазвичай компресійна білизна призначається на три місяці, в деяких випадках довше – це індивідуально.

 

Протипоказання

 

Проведення ЕВЛК показане не всім та може заборонятися у наступних випадках:

 

 • у пацієнта є проблеми, пов’язані зі згортанням крові;
 • спостерігається алергія на анестезію, яка застосовується під час операції;
 • наявні запальні процеси на шкірі;
 • період вагітності та лактації;
 • вади серця.

 

Щоб уникнули важких ускладнень, пов’язаних із перерахованими протипоказаннями, пацієнт обов’язково проходить попередню консультацію у флеболога. Лікар зможе підібрати індивідуальне лікування або комбінацію методик, які стануть оптимальним розв’язанням проблеми в кожному окремому випадку.

 

 

Лікування варикозу в Ужгороді та інших областях України здійснюється в медичному центрі “VeroMed” та центрах наших партнерів в інших регіонах України. Лікар флеболог приймає на консультацію у м. Ужгород, за адресою: вулиця Минайська, 54, Ужгород, Закарпатська область

 

Лікар Флеболог Ужгород, Лікар Флеболог , Лікування варикозу .

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги
300 грн
Календарь
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг
400 грн
Календарь
Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги ( з урахуванням операційного забезпечення , панчохи та річного спостереження*)
11 000 грн
Календарь
ЕВЛК ендовазальна лазерна коагуляція малої підшкірної вени та склеро терапія приток однієї ноги ( з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
11 000 грн
Календарь
ЕВЛК ендовазальна лазерна коагуляція великої та малої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги ( з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
13 000 грн
Календарь