Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Дерматологія

Шкіра – це найбільший за площею орган в людському організмі, який відбиває стан нашого здоров’я та відповідає за важливі функції (захисну, дихальну, видільну.) Саме завдяки покривам шкіри організм має змогу здійснювати терморегуляцію, виводити надлишки води, а також продукти обміну речовин.

 

Навіть незначні збої здатні негативно зобразитися на стані шкіри, волосся та нігтів. Зараз від дерматологічних захворювань не застрахована жодна людина, адже цьому сприяють різноманітні негативні фактори. Несприятлива екологічна ситуація, незбалансоване харчування, гормональні порушення – всі ці причини можуть стати каталізатором для розвитку висипань на тілі або алергічних реакцій. Але завжди варто пам’ятати про профілактику захворювань, щоб запобігти ускладненням.

 

Дерматологія Ужгород. Кожен хоча би раз в житті стикався з висипами чи бородавками на шкірі та іншими проблемами, які приносять дискомфорт в наше життя. Клініка ВероМед допоможе з позбавленням від висипки будь-якого роду та навчить як правильно доглядати за шкірою, щоб вона завжди була у задовільному стані. Більше про послуги та ціну на них можна дізнатися на нашому сайті.

 

Показання для візиту на консультацію дерматолога:

 

 • механічні, хімічні, бактеріальні, вірусні, грибкові та паразитарні ураження шкіри;
 • прояв захворювань, пов’язаних із професійною діяльністю;
 • системні та вроджені захворювання шкіри;
 • онкологічні процеси;
 • висипання, викликанні поразкою інших органів або систем органів;
 • ураження, викликані гіпо- або авітамінозом;
 • набряки, свербіж та висипання різної природи;
 • почервоніння та лущення окремих ділянок шкіри;
 • виразкові або гнійні утворення;
 • погіршення структури волосся або нігтів.

 

Клініка ВероМед пропонує процедуру кріодеструкція для видалення будь-яких новоутворень на шкірі, що спричиняє певний дискомфорт.

 

Лікар-дерматолог – це спеціаліст, який володіє фундаментальними знаннями. Для того, щоб правильно визначити природу та першопричину захворювання, необхідно бути компетентним у питаннях імунології, алергології, трихології, мікології тощо – мати глибокі знання в цих областях і повноцінно ними користуватися на практиці для визначення діагнозу/призначення лікування.

 

 

Діагностика

 

Візит до дерматолога передбачає ретельний огляд покривів шкіри, з подальшою оцінкою їхнього стану. Від якості діагностики залежить ефективність майбутнього лікування. Для цього використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє детально роздивитися будь-яку патологічну зміну на шкірі та діагностувати навіть рідкісне захворювання.

 

Для того щоб отримати правдиву картину, фахівець користується наступними методами дослідження:

 

 • дерматоскопія – сучасний діагностичний метод, який дозволяє виявити навіть найменші зміни та прояви захворювання на шкірі. Для його проведення використовується сучасне обладнання для того, щоб отримати чітке зображення ділянки, яка викликала підозри у лікаря;
 • біопсія + гістологічне тестування – забір невеликої ділянки шкіри для перевірки стану та структури клітин;
 • мікологічні дослідження – аналіз, за допомогою якого вдається ідентифікувати вид збудника. Такі дослідження актуальні у випадках, якщо захворювання шкіри мають грибкову природу;
 • алергопроби – метод, що дозволяє виявити наявність у людини алергічної реакції на той чи інший подразник;
 • УЗД шкіри – можливість вивчити структуру шкіри з високою якістю зображення та прослідкувати за її станом у глибоких шарах (до 10 мм);
 • лабораторна діагностика – мова про аналізи крові, сечі, калу, цитологічних аналізах тощо – все те, що дає можливість поставити або підтвердити діагноз.

 

Після виявлення першопричини захворювання, дерматолог підбирає найбільш ефективну стратегію лікування. Комплексний підхід до проблеми дозволяє завершити патологічний процес, позбавити пацієнта від дискомфорту та повернути шкірі колишній здоровий вигляд.

 

 

Клініка дерматології Ужгород

 

«VeroMed» – це багатопрофільний медичний центр, в якому дерматологія – один із важливих напрямків роботи. У нас працює кваліфікований та досвідчений персонал, який використовує для виявлення точного діагнозу інноваційне обладнання, передові методи діагностики та лікування за доступними цінами. 

 

Ураження шкіри здатні привнести в життя людини суттєвий дискомфорт, не кажучи про незадовільний естетичний вигляд. З цих причин слід довіряти власне здоров’я лише надійним фахівцям. 

 

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація провідного дерматолога первинна
400 грн
Календарь
Консультація провідного дерматолога повторно
300 грн
Календарь
Дерматоскопія - 1 н/утв
200 грн
Календарь
Дерматоскопія - 2-5 н/утв
300 грн
Календарь
Дерматоскопія - всього тіла
400 грн
Календарь
Діатермокоагуляція ДК - 1 н/утв
150 грн
Календарь
Діатермокоагуляція ДК - 1 папіломи
70 грн
Календарь
Видалення + Діатермокоагуляція ДК 1 н/утв площею до 1 см²
500 грн
Календарь
Анестезія
100 грн
Календарь
Лазерне видалення 1 н/утв площею до 1 см²
250 грн
Календарь
Видалення 1 молюска
100 грн
Календарь
Видалення 1 міліума
50 грн
Календарь