Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Кардіологія

Серце – це один із найважливіших і найбільш вразливих органів у людському організмі. Робота серцево-судинної системи визначає весь життєвий ритм організму та його здоров’я. Незначний збій або закоркування судин, що може призвести до порушення кровопостачання окремого органу, здатна кардинально змінити подальше життя людини.

 

Небезпека в тому, що причиною розвитку захворювань серця можуть стати різні фактори ризику. Погана екологія, неякісне харчування, порушений розпорядок дня, нерегулярний режим сну, постійний поспіх, стреси – все це навантажує внутрішні органи. І якщо у минулому проблеми з серцем були властиві людям похилого віку, то тепер такі захворювання виникають незалежно від віку або статі.

 

Хвороби серцево-судинної системи розвиваються непомітно та прогресують протягом усього життя. Сьогодні кардіологічні відділення під час роботи активно користуються сучасними досягненнями науки та методами діагностики, але, незважаючи на це, саме захворювання серця лишаються головною причиною смертності в усьому світі, особливо раптової смерті. З цієї причини кардіологія – базова дисципліна серед усіх напрямків внутрішньої медицини, і, якщо ви виявили тривожні симптоми, не варто занадто довго відтягувати візит до кардіолога.

 

Консультація кардіолога – Тернущак Тетяни Михайлівна у нашому Медичному Центрі. 

 

 

 

За яких обставин потрібно звертатися до кардіолога:

 

 • тиск у грудній клітці, болі в області серця, що віддають в ліву руку або щелепу, зміна кольору обличчя, загальна слабкість та погане самопочуття;
 • болі у грудях з задишкою після фізичних навантажень або в стані спокою;
 • прискорене серцебиття, не викликане конкретними причинами;
 • втрата свідомості;
 • раптове збільшення ваги, головні болі, набряки нижніх кінцівок, надмірне потовиділення, сильна втома.

 

Також у фахівця потрібно регулярно спостерігатися в наступних випадках:

 

 • є надмірна вага;
 • відомо про наявність патологій серця або судин;
 • вегетативна дисфункція;
 • є патології ендокринної системи;
 • є схильність до розвитку серцево-судинних захворювань;
 • ви плануєте займатися активними фізичними навантаженнями або професійним спортом.

 

Як проходить прийом у лікаря-кардіолога?

 

Спочатку фахівець має зібрати анамнез – дізнатися про скарги пацієнта, історію його хвороби, а також препаратах, які він вживає на регулярній основі. Потім проводиться огляд: заміряється артеріальний тиск, за необхідності призначаються додаткові аналізи та обстеження.

 

Найпоширеніші кардіологічні обстеження:

 

 • електрокардіограма (ЕКГ) – дозволяє діагностувати різноманітні порушення серцевого ритму, виявити запальні або гострі випадки та направити пацієнта на термінове лікування. Крім того, допомагає виявити супутні захворювання органів дихання або щитоподібної залози;
 • ехокардіографія (УЗД серця) – метод, за допомогою якого вдається візуалізувати анатомічні структури серцево-судинної системи та прослідкувати за її роботою;

 

*ціни на дані види обстежень можна переглянути на сайті

 

Де зробити ЕКГ та УЗД серця в Ужгороді?

 

Медичний Центр «VeroMed» пропонує широкий спектр послуг та обстежень. Запис на консультацію до кардіолога відбувається онлайн або у телефонному режимі.

 

Загалом лікарі-кардіологи надають перевагу консервативним методам лікування, для чого проводяться профілактичні заходи для попередження та запобігання гострих випадків. Вони регулярно спостерігають за пацієнтами, приділяючи особливу увагу режиму сну, корегуючи спосіб життя та дієту, за необхідності призначається медикаментозне лікування відповідно до патології.

 

Кардіологія Ужгород. У приватній клініці «VeroMed» працюють досвідчені фахівці, які стикалися із захворюваннями серця різної складності та ступеню тяжкості. Для кожного пацієнта проводиться обстеження за помірною ціною та розробляється індивідуальний план лікування, щоб досягти довгострокового результату. Записатися на консультацію лікаря можна онлайн або по телефону.

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація кардіолога
350 грн
Календарь
Ехокардіограма (УЗД серця)
400 грн
Календарь
Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів)
150 грн
Календарь
Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця + консультація кардіолога
750 грн
Календарь