Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж – це ефективний засіб для лікування та профілактики різноманітних захворювань судин. В основному до цієї категорії виробів відносять панчішно-шкарпеткові вироби, різні бандажі та спеціальні бинти.

 

До головних переваг компресійної білизни відносять наступне:

 

 • поліпшення кровообігу в венах;
 • зменшення зайвого обсягу венозної крові в кінцівках;
 • зменшення зворотного відтоку крові;
 • зниження кровоносного тиску в венах;
 • зменшення запальних процесів та тиску на тканини;
 • поліпшення загоєння ран.

 

Класи компресійного трикотажу та основні відмінності

 

Ефективність компресійної білизни доведена на практиці, але для цього потрібно підібрати відповідні для вашого випадку вироби. Вони діляться на певні класи, й лише лікар здатен це вирішити, ґрунтуючись на вашому діагнозі. Пацієнтам рекомендовано дотримуватись лікарських призначень для того, щоб досягти позитивної динаміки.

 

Клас компресійного трикотажу – це важливий параметр, який вказує на ступінь тиску, що здійснюється матеріалом на поверхню кінцівки (позначається міліметрами ртутного стовпчика – мм.рт.ст.). Всього розрізняють 5 класів:

 

 • профілактична компресія (15-18 мм.рт.ст.) – використовується для того, щоб урівноважити підвищений тиск у нижніх відділах вени. Незначний тиск на кінцівки не дає рідині змогу накопичуватися, тому запобігає утворенню набряків. Така білизна показана людям зі схильністю до захворювань судин або тим, хто входить до групи ризику через перебування в одному статичному положенні (продавці, перукарі, водії, вчителі тощо). Носити білизну також необхідно вагітним, людям із надмірною вагою й тим, у кого з’явилися перші судинні зірочки;
 • I клас (18-22 мм.рт.ст.) – призначається людям з підозрою на варикозне розширення вен. Захворювання проявляється сильною втомою ніг наприкінці дня, появою болю, набряклості, відчуття печіння та здавлювання;
 • II клас (23-32 мм.рт.ст.) – використовується для лікування тромбофлебіту, профілактики тромбозу та у випадку варикозу вен, що прогресує. На це вказує наявність розширених вен, помітні варикозні вузли, нічні судоми та сильні набряки ніг;
 • III клас (34-46 мм.рт.ст.) – використовується для посиленого лікування тромбозу глибоких вен, венозної недостатності та варикозної хвороби з трофічними розладами. Має ефект при сильних набряках і виражених трофічних проявах, а також використовується замість терапії після хірургічного втручання;
 • IV клас (понад 49 мм.рт.ст.) – використовується для усунення порушень лімфообігу та набряків, викликаних цим захворюванням. Цей клас забезпечує максимально можливий тиск, тому застосовується лише за суворими показаннями, коли стінки судин занадто деформовані та ослаблені, тому не здатні нормально функціонувати без додаткової допомоги.

 

 

 

Як одягати та скільки носити?

 

Починати носити профілактичний трикотаж потрібно при перших ознаках порушення венозного кровообігу. Якщо лікар вже визначив діагноз, тоді необхідність носити білизну доповнюється медикаментозною терапією. Носити таку білизну необхідно весь час (навіть у спекотну пору року), знімаючи її лише перед сном. Якщо потребується застосування кремів і мазей, то краще це робити також перед сном. Додатково зволожувати шкіру можна безпосередньо перед одяганням білизни, але для цього краще використовувати засоби з легкою текстурою, які швидко поглинаються.

 

Одягають компресійні вироби зранку. В деяких випадках це потрібно робити, не встаючи з ліжка. В інших випадках – спочатку рекомендується трохи походити, щоб відновити природний кровообіг, потім на декілька хвилин лягти й лише після цього одягати виріб. Під час одягання ноги мають знаходитися в горизонтальному стані, не слід опускати їх вниз.

 

Загалом процес одягання компресійного трикотажу не простий і потребує практики та вправності, особливо, якщо мова про високі класи компресії. Такі вироби занадто щільні та вдягаються із зусиллям, тому багато пацієнтів відмовляються їх носити. Лікар розповість вам про дієві методи, які дозволять спростити цю задачу.

 

Рекомендації щодо застосування компресійної білизни:

 

 • компресійна білизна використовується виключно за призначенням лікаря. Спортивні та профілактичні вироби можна носити самостійно, слідкуючи за тим, щоб обраний виріб не викликав дискомфорт;
 • не рекомендується використовувати трикотаж іншого класу, якщо він відрізняється від призначення лікаря;
 • для того, щоб досягти ефективного лікування, білизну потрібно носити протягом усього дня. Тривалі перерви суттєво зменшують дієвість терапії або профілактики;
 • у холодну пору року дуже важливо стежити за тим, щоб кінцівки не переохолоджувалися. Для цього на компресійну білизну можна одягати теплу білизну. Робити навпаки забороняється, тому що це негативно впливає на терапевтичний ефект.

 

Медичний центр «VeroMed» спеціалізується на лікуванні та профілактиці варикозних порушень. Наші фахівці використовують компресійну білизну марки Sigvaris та Medi, які довели свою високу ефективність. Звертайтеся до наших фахівців за консультацією, ми розповімо вам про переваги цього трикотажу, підберемо відповідний клас, розповімо, як його носити та навчимо правильно одягати.

 

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download huawei firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Гольфи – I клас компресії
1000 грн
Календарь
Гольфи – II клас компресії
1000 грн
Календарь
Панчохи німецької фірми medi з силіконовою резинкою duomed - I клас компресії
1600 грн
Календарь
Панчохи німецької фірми medi з силіконовою резинкою duomed - II клас компресії
1600 грн
Календарь
Панчохи німецької фірми medi з силіконовою резинкою duomed - III клас компресії
2900 грн
Календарь
Колготи - I клас компресії
2500 грн
Календарь
Колготи - II клас компресії
2500 грн
Календарь