Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

Трихологія

Волосся виконує важливу естетичну функцію в житті багатьох жінок і чоловіків, але воно також є важливим індикатором стану здоров’я. За статистикою, приблизно 75% населення в усьому світі стикається з певними проблемами з волоссям. На жаль, факторів, що негативно впливають на стан нашого волосся та шкіри голови, забагато й вони супроводжують нас на кожному кроці. На щастя, існує багато процедур, які дозволяють відновити стан волосся, наприклад пілінг. 

 

Якщо розділити причини, що призводять до проблем з волоссям, то можна виділити 2 основні групи:

 

 • зовнішні – агресивні фактори зовнішнього середовища (ультрафіолет, занадто низькі температури тощо), затісні головні убори, тугі зачіски, неправильний догляд, регулярне фарбування неякісними фарбниками, зловживання засобами для укладки волосся, термічна обробка волосся;
 • внутрішні – алергічні реакції, отруєння, інфекції, післяопераційний період, вживання певних лікарських препаратів, захворювання шкіри, гормональні порушення, стрес, дефіцитні стани (гіпер-, гіповітаміноз), порушення роботи шлунково-кишкового тракту тощо.

 

Не треба забувати про те, що будь-які процеси, що протікають в людському організмі, тісно взаємопов’язані один з одним. Тому навіть незначний збій в його роботі може призвести до неприємних наслідків. Свербіж, лупа, поява подразнень волосистої частини голови, а також раптова сухість, ламкість та втрата життєвої енергії волосся – вагомий привід для того, щоб звернутися до фахівця.

 

Тіло людини має досить велику ділянку волосяного покриву і потрібно доглядати не лише на шкірою голови, але варто пам’ятати і про обличчя та інші ділянки тіла. Пілінг обличчя Ужгород допоможе в очищенні та відновленні шкіряного покриву.

 

Добре, що сьогодні такі спеціалісти існують. Адже є ціла наука, яка займається вивченням волосся, проблем, пов’язаних з ним, а найголовніше – розробкою ефективних методик лікування. Назва цієї науки – трихологія.

 

Трихологія – це розділ дерматології, який присвячений усім аспектам, пов’язаним з волоссям. Ця наука вивчає особливості будови, росту, розподілу волосся, а також патологічні стани, котрі уражають волосисту частину голови. Не зважаючи на те, що трихологія є досить молодою наукою й далеко не всі сфери її впливу до кінця вивчені, але на сьогодні вже розроблено безліч ефективних методик лікування, які визнані в усьому світі.

 

Медичний Центр ВероМед в Ужгороді проводить процедуру реконструкція волосся для лікування та відновлення волосся. Дізнайтеся більше про процедуру на нашому сайті. Швидко, якісно та доступні ціни – це все про нашу клініку.

 

лікар трихолог

 

Візит до трихолога: що на вас чекає і коли необхідно звертатися?

 

Приводом для звернення до фахівця можуть стати наступні симптоми:

 

 • помітне уповільнення росту волосся;
 • почалося надмірне випадіння, з’явилися осередки облисіння;
 • зміна зовнішнього вигляду та структури волосся: тьмяність, ламкість, витончення;
 • нав’язливий свербіж, лущення та лупа, яка не проходить після використання спеціальних засобів;
 • на шкірі волосистої частини голови почали з’являтися плями, виразки, скоринки, гнійники;
 • надмірна секреція сальних залоз і неприємний жирний блиск.

 

Існує безліч захворювань, які потребують візиту до трихолога. Але найбільш розповсюджена причина для звернення – лупа або облисіння. Проте до трихолога можна звернутися навіть, якщо ви не маєте очевидної проблеми, а просто бажаєте провести профілактику та зміцнити волосся.

 

Прийом, як і в будь-якого лікаря, починається з опитування: з’ясування скарг, тривалості проблеми тощо. Потім фахівець проводить огляд для того, щоб визначити тип шкіри голови, стан волосяних фолікулів та стрижня волосся, відсоткове співвідношення здорового та пошкодженого волосся та багато іншого.

 

Якщо причина проблеми очевидна, то лікар зможе швидко поставити діагноз і розробити ефективний план лікування. У важких випадках призначаються додаткові обстеження.

 

Різновиди діагностики:

 

 • дерматоскопія – діагностика покриву шкіри голови спеціальним приладом, який дозволяє визначити структуру дерми та простежити можливість розвитку патології;
 • трихоскопія – розповсюджений метод, який з допомогою комп’ютера дозволяє детально роздивитися та оцінити стан волосистої частини голови, самого волосся, а також оцінити ефективність лікування. Використовується для діагностики нескладних захворювань (наприклад, псоріазу або лишаю);
 • трихограма – виконується з використанням трихоскопу та спеціальної комп’ютерної програми. На основі отриманих вимірів вдається поставити точний діагноз й надалі слідкувати за динамікою лікування;
 • лабораторні дослідження – допомагають виявити або виключити грибкові ураження, гормональні порушення, а також дефіцит певних макро- та мікроелементів.

 

 

 

Поширені методики лікування:

 

 • пілінг шкіри голови – проводиться спеціальними приладами та препаратами, які містять активні компоненти. Застосовується для глибокого очищення гирла фолікула;
 • мезотерапія – полягає в підборі лікарських препаратів залежно від причини захворювання, які вводяться безпосередньо в проблему ділянку. В складі можуть міститись різні вітаміни, фактори росту, гормони та інші компоненти;
 • лазеротерапія – часто використовується для активізації процесів обміну та регенерації, зменшення алергічних реакцій, стимулювання місцевого імунітету;
 • плазмотерапія – популярний метод, який полягає у введенні пацієнту власної плазми крові. Вона збагачена необхідними компонентами для активації росту волосяних фолікулів.

 

 

Поширені методики лікування:

 

 • пілінг для шкіри голови – проводиться спеціальними приладами та препаратами, які містять активні компоненти. Застосовується для глибокого очищення гирла фолікула;
 • мезотерапія волосся– полягає в підборі лікарських препаратів залежно від причини захворювання, які вводяться безпосередньо в проблему ділянку. В складі можуть міститись різні вітаміни, фактори росту, гормони та інші компоненти;
 • лазеротерапія – часто використовується для активізації процесів обміну та регенерації, зменшення алергічних реакцій, стимулювання місцевого імунітету;
 • плазмотерапія волосся – популярний метод, який полягає у введенні пацієнту власної плазми крові. Вона збагачена необхідними компонентами для активації росту волосяних фолікулів.

 

 

За показаннями лікар також може призначити медикаментозне лікування. Для досягнення максимального результату, необхідно виконувати всі рекомендації лікаря, вести здоровий спосіб життя та не нехтувати контрольними візитами, які дають фахівцю змогу стежити за динамікою лікування.

 Трихологія в Ужгороді

Приватна клініка ВероМед пропонує велику кількість процедур та обстежень для утримання волосся в задовільному стані. Наші лікарі завжди слідуються інноваційним технологіям та працюють лише з новітньою апаратурою. Скільки коштують послуги та іншу інформацію можна дізнатися на сайті або зателефонувавши нам. 

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація трихолога первинна
400 грн
Календарь
Консультація трихолога повторна
350 грн
Календарь
Безшовна пересадка волосся (розраховується індивідуально (в залежності від ступеня облисіння))
30 грн/графт
Календарь