Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Ужгород, вул. Минайська, 54
Українська
 • Українська
 • Polski

УЗД

Ультразвукове обстеження або доплерографія – те, що в народі заведено називати УЗД. В основі цього обстеження лежить так званий ефект Доплера – хвиля, довжина якої змінюється внаслідок відбиття від рухомих предметів. Цей ефект дає можливість вивчати кровотік, стан кровоносної системи, а також інших внутрішніх органів.

 

Розрізняють кілька різновидів доплерівського ультразвуку:

 

 • кольоровий – для перетворення вимірів використовується комп’ютер, який візуалізує, наприклад, швидкість та напрямок кровотоку;
 • енергетичний – методика, яка відрізняється високою чутливістю, тому найкращим чином деталізує будь-які зміни, що надзвичайно важливо для визначення точного діагнозу;
 • імпульсно-хвильовий – зображає виміри кровотоку графічно, а не у вигляді зображення. Наприклад, з точки зору відстані, пройденої за одиницю часу.

 

Дізнайтеся де можна зробити узд на сайті www.uzhgorod.veromed.com.ua

 

Переваги УЗД-діагностики

 

У нашому медичному центрі ультразвукова діагностика органів проводяться за допомогою апаратів ведучих виробників у США – General Electric, що дозволяє гарантувати високу точність обстежень навіть при складних захворюваннях і незрозумілому діагнозі. 

 

Радимо проводити діагностику шлунка і кишечника хоча би раз на рік, щоб запобігти серйозних захворювань.

 

До переваг цього виду діагностики відносять наступне:

 

 • абсолютна безпечність – УЗД-апарати не шкодять пацієнтам, тому діагностика може проводитися багаторазово протягом необмеженого періоду часу. Такі обстеження безпечні не тільки для дорослих, але й для найменших пацієнтів грудного віку;
 • це чудовий спосіб виявити проблему на ранній стадії її розвитку, коли у пацієнта немає симптомів або виражених скарг, наприклад перевірка судин шиї ніколи не зашкодить і уникнути серйозних хворібА;
 • за допомогою цього методу можна вивчати майже будь-які органи та тканини в організмі;
 • швидкість виконання процедури – не потрібно довго чекати для того, щоб провести аналіз, а потім отримати результат;
 • цей вид обстеження незамінний у невідкладних ситуаціях, коли необхідно терміново визначити причину тяжкого стану пацієнта.

 

Зрозуміло, мінуси у цього виду обстеження теж є. Наприклад, ультразвукові апарати занадто чутливі до метеоризму або ожиріння. Ці фактори суттєво ускладнюють інтерпретацію результатів. Тому особлива увага приділяється підготовці перед обстеженням.

 

 

 

Як підготуватися до УЗД?

 

 1. УЗД органів черевної порожнини в Ужгороді. Сюди входить перевірка стану печінки, шлунка, жовчного міхура, підшлункової залози, а також селезінки. Мета діагностики – перевірити розміри внутрішніх органів, їх розташування, структуру тканин, а також виявити або виключити наявність новоутворень або запальних процесів. Ця процедура проводиться строго натщесерце (не раніше, ніж через 6-8 годин після останнього вживання їжі). Також протягом кількох днів до візиту, необхідно виключити з раціону продукти, які викликають надмірне газоутворення.
 2. Сечовидільна система. Тут мається на увазі діагностика нирок, сечоводів і сечового міхура. Причиною для проведення обстеження є скарги на біль, незадовільні аналізи, травми, підозри на інфекційні або запальні процеси. Для проведення процедури необхідний повний сечовий міхур, тому за годину до візиту слід випити від 400 до 1000 мл рідини, бажано негазованої.
 3. Обстеження щитовидної залози. Дозволяє вивчити розміри органу, а також розвиток будь-яких змін в його структурі. Попередня підготовка не потрібна.
 4. УЗД молочних залоз. Необхідне для оцінки структури залоз, а також виявлення новоутворень або запальних процесів. Проводити діагностику слід в період з 5 по 12 день менструального циклу.
 5. Передміхурова залоза. Для отримання точних результатів, необхідно за добу до візиту виключити з раціону продукти, які сприяють надмірному газоутворенню, виключити препарати, що розріджують кров, спустошити кишечник і випити за годину до прийому до 1 л негазованої рідини.
 6. Лімфатичні вузли. Проводиться строго за показаннями, якщо помічено збільшення лімфатичних вузлів. Попередня підготовка не потрібна.
 7. Органи малого таза (для жінок). Перевіряється матка, шийка матки, яєчники, а також органи сечовидільної системи – сечовий міхур, нижні відділи сечоводів. Також розрізняють два види досліджень. Перше – абдомінальне – стандартний варіант, який проводиться через черевну стінку. Для його проведення необхідний наповнений сечовий міхур. Другий варіант – вагінальний. Для підготовки необхідна звичайна гігієна зовнішніх статевих органів напередодні візиту.
 8. УЗД серця (ЕхоКГ). Необхідне для оцінки стану серцевого м’яза, клапанів, а також швидкості руху крові. Попередня підготовка не потрібна.
 9. УЗД судин. Перевіряється стан судин ніг, голови та шиї. Тут часто звертають увагу на швидкісні параметри кровотоку, які мають велике значення при скаргах на постійний головний біль, мігрені, запаморочення тощо.

 

 

 

Необхідно враховувати, що велике значення має не тільки якість та точність обладнання, але й кваліфікація лікаря з ультразвукової діагностики, який проводить обстеження внутрішніх органів. УЗД в Ужгороді пропонує медичний центр «VeroMed», у якому працюють досвідчені фахівці, які здатні виявити приховану патологію та поставити безпомилковий діагноз. Більше про всі можливі послуги, обстеження та ціни на них можна дізнатися на нашому сайті.

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Дуплексне сканування вен однієї ноги з консультацією флеболога
300 грн
Календарь
Дуплексне сканування вен обох ніг з консультацією флеболога
400 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) щитоподібної залози
380 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки і нирок
480 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки
400 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) підшлункової залози
250 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) селезінки
250 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) печінки
250 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) нирки та сечовий міхур
300 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї (сонні та хребтові артерії)
450 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї та голови
550 грн
Календарь